כל הכבוד על הצעד!

ותודה שהצטרפת!

ברוכה הבאה לסדנת 'איחוי חלקים'!

אם עדיין לא הכרנו

נעים מאוד

שמי ד”ר רינה מורדו phd ד"ר למדעי התנהגות מאסטר טריינר nlp עם ניסיון של למעלה מ 25 שנה. אני בעצמי עברתי משברים ושינויים משמעותיים בחיי. ירדתי 26 ק"ג ואני מלווה מאות לקוחות בארץ ובעולם לשינוי מערכת יחסים עם האוכל. תודה לאל הרמתי את עצמי מחדש, מהפסדים של למעלה מ 500,000 ש"ח התרוממתי חזקה יותר. הקמתי אימפריה וכיום בחסדי שמיים אני מנכ"ל ובעלים של מכללת עוצמות מרכז רב תחומי לתהליכי שינוי וצמיחה והכשרה מקצועית. המרכז עוסק בהכשרות, הרצאות, סדנאות וטיפולים להתפתחות אישית ולימודי nlp  . אני מלמדת ארגונים ופרטיים להכיר את העוצמות שבהם. הפעלתי סדנאות במספר מוקדים ברחבי הארץ וסדנאות זום בעולם. שימשתי כמנטורית במכללות ללימודי nlp כך שיש מאחוריי ולפניי ב"ה מאות שעות של הדרכות והכשרות.

אני כותבת מאמרים באתרים מובילים כמו אלטרנטיבלי והידברות, מנהלת קהילה עם מאות עוקבים. אני מאד מאד אוהבת אנשים ובעיקר לתת להם להכיר את העוצמות והכוח הטמון בעצמם ובמשאבים שלהם.

כמו כן מובילת פרויקט בין לאומי לבריאות הרזיה והחלמה לשינוי מערכת יחסים עם האוכל בתוכנית מגשימים לך חלום.

המטרה השליחות והחזון שלי לתת לכם כלים פרקטיים לחיים. לסייע לכם לשדרג את היכולות שלכם, לשתול זרעים חדשים במוח, להגביר את האמון בעצמכם, לפתח אהבה והערכה עצמית לתת תמיכה לתדלוק כוחות ומילוי מצברי מוטיבציה וידע.  אני נותנת בעצם תזכורת קבועה לרצונות, לחלומות וליעדים שלכם ומסייעת לכם בדרך למטרה הנכספת שלכם להיות בשליחות ובעוצמה.

מצפה להכיר אתכם, ולהוביל אתכם לעשות שלום עם כל החלקים 

באהבה ד”ר רינה מורדו phd