רוצה להתחיל להנחות קבוצות ולסחוף קהל בדרך שלך?

קורס הסמכה NLP Trainer

הקורס שיעזור לך להתמקצע במיומנויות פרזנטציה והופעה בפני קהל, תהפכי את הכישורים שלך לקורסים וסדנאות שימשכו רבים.

אודות הקורס

בקורס תקבלי כלים לשליטה בכל ההיבטים של הנחיית קבוצות
כולל שיווק עצמי, יצירת תכנים לסדנאות והרצאות
וטיפול בחסמים רגשיים הקשורים לחשיפה ולעמידה מול קהל.

במסגרת הקורס תוכלו ללמוד את סודות הפיכתם של מאמנים, מנטורים ומנחי NLP למעוררי השראה, עוצמתיים, משכנעים ואפקטיבים. 

קורס ה- NLP Trainer נותן לך את ההזדמנות להשיג את ההסמכה האיכותית ביותר NLP.

תלמדי טכניקות פרזנטציה ואף מספק כלים ועקרונות חשובים להקמת עסק מצליח בתחום ה NLP בפרט וההתפתחות האישית בכלל.


רוצה לקבל כלים ועקרונות כדי להפוך למנחה מצוינת?

אם גם את כמוני, מרגישה כעת את הפער בחיים שלך – הפער בין המקום בו את נמצאת לבין החזון שלך, אני כאן לומר לך: את יכולה להגשים את עצמך, ובענק! (הרבה יותר מהר ממה שאת חושבת).

זה לא משנה אם את במצב כלכלי לא טוב, רוצה לרדת במשקל, חולמת להקים בית ולא מצליחה או כל תחום אחר בחיים שאת מרגישה בו את הפער בין המקום שבו את נמצאת לבין החזון שלך, החלום שלך! כי המכנה המשותף לכל תחומי החיים שיוצר את הפער הוא רק המיינד שלך והחסמים שמסתתרים בו, שאת כנראה לא רואה היום.

הכירי את

קורס הסמכה NLP Trainer

לפיתוח כישורי אימון, פרזנטציה והנחייה לא פחות ממעולים

כמטפלות אנחנו רוצות כל הזמן לגדול ולהתפתח.

תקבלי כלים פרקטיים ליישום מיידי כבר מהשיעור הראשון

איך זה עובד ומה זה כולל?

סדנת זום

ניפגש לסדנה מעשית בת 4 מפגשים, פעם בשבוע במשך 3 שעות שבהם אלמד אותך ואראה לך כיצד להטמיע את הכלי שישנה את חייך מקצה לקצה ויגרום לך לצאת מהתקיעות לעבר ההגשמה!

ספר ללימוד הטכניקה

בקורס תקבלי כלים וטכניקה שתעזור לך לתכנת את תת המודע שלך, להבין את הכוונה החיובית של הקולות האלה שבהם מצד אחד את רוצה משהו ומהצד השני את תוקעת לעצמך מקלות בגלגלים ובנוסף תקבלי ספר ללימוד ושלבי הטכניקה כך שתוכלי לעבוד על כל תחומי החיים שלך החוברת ישאר אצלך לתמיד כך שתוכלי תמיד לחזור אליה, להעמיק וליישם כל הזמן את הכלי בחיים שלך!

דיוק בקבוצת וואטספ

לאחר הקורס, אלווה אותך למשך חודשיים בקבוצת וואטספ לכל שאלה, דילמה או מחשבה שתהיה לך בתחילת העבודה עם הכלי, כך שטמיעי אותו בחיים שלך וזה לא יהיה סתם עוד כלי שלמדת, אלא כלי ששיימת!

כמה עולה הקורס?

עלות הקורס + ספר + הליווי

8,200 ש''ח בלבד!

במקום 12,000 ש"ח

וזה לא הכל!

כמה עולה הקורס בתקופת המלחמה?

אנחנו נמצאים בתקופה מאתגרת ואני רוצה להקל עלייך להצטרף לקורס
בלי לחשוב ולכן החלטתי לעשות מחיר חריג לתקופת המלחמה בלבד!

ועכשיו ל-10 המצטרפות הראשונות אני מעניקה בונוס נוסף:

שיחת ייעוץ אישית איתי לפני או אחרי הקורס
להשלמת התהליך ומקסום התוצאות!

שווי השיחה: 450 ש''ח!

אני מסכמת לך:

את מקבלת את הקורס + ספר + הליווי + שיחת הייעוץ

בעלות של 8,200 ש''ח בלבד!

מה עכשיו?

את נרשמת כאן למטה ועוברת לעמוד סליקה מאובטח

יום רביעי אי"ה | 10.7.24| 18:00-21:00 | בזום

*לאחר ההרשמה תעברי לעמוד שבו תיכנסי לקבוצת הוואטספ של הסדנה,
שם אשלח את שאר הפרטים!

מה יקרה לך כשתגיעי לקורס?

תקבלי חיים חדשים ומלאי בטחון

תלמדי איך להתגבר על פחד מדיבור בפני קהל

תסחפי אחריך את הקהל

תקבלי כלים איך להשתמש בדפוסי שפה, זריזות לשון, מטפורות ושאלות כדי להדהים את הקהל שלכם

קריירה עוצמתית

תלמדי לעשות תהליך מכירה פשוט המשתמש בטכניקות של NLP כדי להרחיב את העסק שלך

מטרות הקורס

מה תלמדי בקורס?

שאלות ותשובות

בהחלט, ניתן לשלם בביט למס' 0506535147

ולשלוח צילום מסך בוואטספ לאחר מכן.

בהחלט, ניתן לשלם בהעברה בנקאית לפרטים הבאים:

ד"ר רינה מורדו בנק מזרחי טפחות 20 סניף קרני שומרון 483 מס' חן 381287

ולשלוח בוואטספ צילום מסך למס' 0506535147

למי זה מתאים?

נשים משתפות

זו אחת הסדנאות הכי משמעותיות שחוויתי. תפישת העולם שלי השתנתה, הרגשות, המחשבות השקט הפנימי שאני חווה ,אני פשוט נהנית הרבה יותר מהחיים. עברתי הרבה שינויים טובים בעקבות הסדנא , אני הרבה יותר בחיבור עם עצמי עם ילדיי והסביבה. תודה רבה ד"ר רינה יקרה
ורדה חביב
"אם את רוצה לשחרר את הביטחון האמיתי שלך, אל תפספס את הסדנה הזו! סגנון ההוראה המרתק והטכניקות המרגשות של ד"ר רינה מורדו עזרו לי להשתחרר מאזור הנוחות שלי ולהאמין בעצמי. זו חוויה שאתה לא רוצה לפספס!"
שרה
גננת
סוף סוף הבנתי יותר את עצמי  טכניקה מדהימה שעזרה לי להפסיק מאבק פנימי של שנים, אני מחוברת יותר למשאבים וליכולות שלי ויש בי הרבה יותר שלווה ושקט פנימי. ד"ר רינה מדהימה מעבירה את התוכן בצורה מעניינת ומובנת שומעים ורואים את האיכפתיות והמקצועיות שלה בכל מילה . רויטל אבייב
רויטל אבייב
 מסאג' לגוף ולנפש
"אני לא יכולה להביע עד כמה הסדנה הזו שינתה את חיי! המומחיות וההכוונה של ד"ר רינה מורדו עזרו לי להתגבר על הספק העצמי שלי ולצאת למלוא הפוטנציאל שלי. אני ממליצה בחום על כל קורס וסדנה ממכללת עוצמות בראשות ד"ר רינה מורדו לכל מי שמחפש להגביר את האמון העצמי שלו!"
שני
מורה
מבחינתי, אחרי הקורס המדהים שלך, אני מרגישה כאילו נולדתי מחדש. אני אחרי המון שנים שסחבתי בתוכי תחושות של ילדה דחויה. לא האמנתי בעצמי וביכולות שלי. משיעור לשיעור הרגשתי איך אני מתעצמת, ומתחילה פתאום להאמין ביכולות שלי. ההוכחה המנצחת היא- רשימת התפוצה שהקמתי והערב חשיפה לפני נשים. ישבתי מוטטתי עוגנים, פרקתי אמונות, שתלתי אמונות חדשות והתחברתי למשאבים שלי. בתחילה הייתי מאוד סקפטית, ולא האמנתי שדווקא משיטת הטיפול הזו, נ.ל.פ. , תצמח הישועה, אך להפתעתי הרבה זה קרה מאוד מאוד מהר. משהו באישיות הכובשת של ד"ר רינה המדהימה נסך בי המון ביטחון. אני מודה לה' על הזכות המדהימה להיכנס לקורס המדהים והמיוחד הזה.
פרומה לאה בלאק
30 שנה דחיתי את החלום שלי , 30 שנה חלמתי להיות עצמאית ולפתוח קליניקה ורק כשהגעתי לד"ר רינה מורדו החלום הזה סוף סוף התממש💃, במהלך הלימודים כמה טכניקות מופלאות ואת טכניקת איחוי החלקים. איחוי החלקים היא טכניקה שמאפשרת לשלב בין רצונות מנוגדים. לעשות שלום פנימי ולהפסיק את המלחמה הפנימית שמושכת לשני כיוונים מנוגדים, היא עזרה לי להבין ששני הרצונות שלי יכולים להתקיים יחד. בעקבות איחוי החלקים, החלטתי להפסיק לעבוד כשכירה ולהתמקד בעסק שלי. היום אני מתחילה את דרכי כעצמאית. אני מודה לד"ר רינה היקרה על ההדרכה המקצועית והמסורה שלה. היא עזרה לי לשפר את חיי ולממש את החלומות שלי. אני ממליצה בחום על לימודי NLP. זוהי שיטה יעילה שיכולה לשפר את חיינו בכל תחום.
רינת לוי

אם עדיין לא הכרנו

נעים מאוד

שמי ד”ר רינה מורדו phd ד"ר למדעי התנהגות מאסטר טריינר nlp עם ניסיון של למעלה מ 25 שנה. אני בעצמי עברתי משברים ושינויים משמעותיים בחיי. ירדתי 26 ק"ג ואני מלווה מאות לקוחות בארץ ובעולם לשינוי מערכת יחסים עם האוכל. תודה לאל הרמתי את עצמי מחדש, מהפסדים של למעלה מ 500,000 ש"ח התרוממתי חזקה יותר. הקמתי אימפריה וכיום בחסדי שמיים אני מנכ"ל ובעלים של מכללת עוצמות מרכז רב תחומי לתהליכי שינוי וצמיחה והכשרה מקצועית. המרכז עוסק בהכשרות, הרצאות, סדנאות וטיפולים להתפתחות אישית ולימודי nlp  . אני מלמדת ארגונים ופרטיים להכיר את העוצמות שבהם. הפעלתי סדנאות במספר מוקדים ברחבי הארץ וסדנאות זום בעולם. שימשתי כמנטורית במכללות ללימודי nlp כך שיש מאחוריי ולפניי ב"ה מאות שעות של הדרכות והכשרות.

אני כותבת מאמרים באתרים מובילים כמו אלטרנטיבלי והידברות, מנהלת קהילה עם מאות עוקבים. אני מאד מאד אוהבת אנשים ובעיקר לתת להם להכיר את העוצמות והכוח הטמון בעצמם ובמשאבים שלהם.

כמו כן מובילת פרויקט בין לאומי לבריאות הרזיה והחלמה לשינוי מערכת יחסים עם האוכל בתוכנית מגשימים לך חלום.

המטרה השליחות והחזון שלי לתת לכם כלים פרקטיים לחיים. לסייע לכם לשדרג את היכולות שלכם, לשתול זרעים חדשים במוח, להגביר את האמון בעצמכם, לפתח אהבה והערכה עצמית לתת תמיכה לתדלוק כוחות ומילוי מצברי מוטיבציה וידע.  אני נותנת בעצם תזכורת קבועה לרצונות, לחלומות וליעדים שלכם ומסייעת לכם בדרך למטרה הנכספת שלכם להיות בשליחות ובעוצמה.

מצפה להכיר אתכם, ולהוביל אתכם לעשות שלום עם כל החלקים 

באהבה ד”ר רינה מורדו phd